JedX Medcare FFP2 ja FFP3 respiraatorid

JedX Medcare respiraatorid on toodetud Soomes, kõrgkvaliteetsetest ning hoolikalt valitud ja ning kergesti hingatavatest materjalidest. Designoline Oü on JedX Medcare ainuesindaja ja maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus.

JedX Medcare FFP2 ja FFP3 respiraatorid filtreerivad 99% viirustest, bakteritest ning peentolmu osakestest. Tegemist on maailmas ühe parima respiraatoriga, mis tõesti hoiab ja kaitseb, nii kasutajat kui ka teisi inimesi.

JedX Medcare on kasutusel Soomes üle 100 haiglas, Eestis u 10 haiglas+med.asutuses, Hollandis 4 haiglas. Selle lisaks on JedX Medcare valinud endale ja teistele kaitseks paljud ettevõtted ja eraisikud, kes saavad aru, et kvaliteetne toode ning Soome tootmistingimused tagavad parima kaitse.

Respiraatoritel on CE ja FDA sertifikaadid, EU ning ka NIOSH registreering (USA müügiluba). 

Respiraatorid on lubanud Eesti turule Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet.

Sertifikaadid saadame teile soovi korral, küsige!

 

Hulgimüük: Kõik respiraatorid on pakitud üksikult triipkoodidega kilepakenditesse, 500 või 1000 respiraatorit karbis. Kehtivusaeg 5 aastat.

FFP2 respiraator: kinnitus kõrvade taha.

FFP3 respiraator: kinnitus kõrvade taha või pakendis oleva plastikklipsi abil kukla taha (3 eri kinnituskohta, vastavalt pea suurusele).

Ettevõtted: kui soovite tellida hulgi (kast: 500 või 1000 tk), soovite hakata järelmüüjaks või teil on lisaküsimusi – palun kirjutage: office@designoline.ee

Eraisikute tellimused ja küsimused: info@designoline.ee

Lisainfo telefoni teel: 5455 1111

Translate »